25
edits
(→Bonuses: use a mono-width font) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
|Level 20 (Berserker): | |Level 20 (Berserker): | ||
|'''+5 defense''' | |'''+5 defense''' | ||
|- | |||
|Level 25 (Templar): | |||
|'''+6 defense''' | |||
|- | |||
|Level 30 (Paladin): | |||
|'''+7 defense''' | |||
|} | |} |
edits